Rančo parks

Rančo parks, kā saka paši parka darboņi, “..ir kā offshoru zona prātam un ķermenim, kur aizbēgt no ikdienas rūpēm un ļauties aizraujošiem ūdens priekiem”. Rančo parks ir komplekss, kas nodrošina aktīvu un daudzveidīgu atpūtu uz ūdens. Rančo parks atrodas Kocēnu novada Rubenē, blakus krodziņam “Mazais Ansis”. Rančo parks juridiski dibināts jau 2012. gadā, tomēr fiziski turpina attīstīties vēl joprojām, savu piedāvājumu arvien paplašinot un dažādojot.

Uz doto brīdi Rančo parkā ir pieejams veikparks, kur nodarboties ar veikbordu, kā arī slaidi, funbox, kikeri un ūdens bumbas. Tāpat iespējams izmantot viesu namu, pirtiņas, naktsmītnes, numuriņus ar gultas vietām, telts vietas, ugunskura vietas, kafejnīcu / bāru, kā arī banketu zāli, ja ir vēlme savu atpūtu ieildzināt un pilnveidot.

Rančo parkā atrodas garākais divu torņu veikparks Baltijā, kuru veido 226 m un 236 m gari torņi un 7 konstrukcijas. Veikparka izmantošana izmaksā 20 eiro stundā neatkarīgi no cilvēku skaita, kas tajā darbojas. Savukārt inventāra īre maksā 5 eiro stundā un ietver veikborda dēli, vesti, ķiveri, kā arī hodrotērpu. Jāpiemin, ka instruktora konsultācijas ir bez maksas.
Dažādās un jautrās ūdens parka izklaides izmaksā tikai 5 eiro stundā vai 10 eiro dienā. Obligātā drošības peldveste tiek nodrošināta bez maksas. Ūdens parka priekus drīkst baudīt bērni no 7 gadu vecuma, turklāt, tikai vecāku pavadībā.

Rančo parks piedāvā arī ūdensbumbas, kas var būt lieliska izklaide pati par sevi vai lielisks, piemēram, dzimšanas dienas vai vecpuišu / vecmeitu ballītes papildinājums. Ūdensbumbu izmantošana maksā 5 eiro 10 minūtēs.
Tāpat parkā ir pieejams arī Havaju salu sporta veids, kas vienmēr izvēršas par aktīvu un jautru atpūtu svaigā gaisā un izmaksā 5 eiro stundā. Šajā cenā iekļautas dēļa, airu un vestes izmaksas.

Rančo parka unikālo piedāvājumu veido SUPu spēles, kas ir jaunums ne vien Latvijas robežās, bet arī Eiropā. Ko vairāk par SUPu spēlēm varat uzzināt citos informācijas avotos.

Nevar nepieminēt, ka Rančo parks piedāvā arī bezmaksas veikborda skolu vasaras garumā ikvienam vecumā no 8 līdz 20 gadiem. Inventārs apmācībām tiek nodrošināts no parka puses. Viss, kas jādara interesentiem, ir jāaizpilda pieteikuma anketa Rančo parka mājaslapā.

Vēl daži Rančo parka papildus pakalpojumi ir dāvanu kartes veikbordam un ūdensbumbām apmērā no 10 līdz 25 eiro, kā arī konsultācijas dažādu svētku, pasākumu un ballīšu organizēšanas jautājumos.