10 labākie akvaparki pasaulē

10. vieta – Sunway Lagoon

Šis akvaparks atrodas Malaizijā un ir lielākais akvaparks valstī. Akvaparks ir sadalīt trīs tematiskajās daļās, kas saucas Mežonīgie rietumi, Āfrikas ūdeņi un Piedzīvojumu zeme. Šajā akvaparkā ir pieejama arī sērfinga zona. Akvaparka pludmali veido 6000 tonnas smilšu, kā arī īstas palmas.

9. vieta – Chimelong

Šis akvaparks jeb ūdens parks atrodas Ķīnā un, iespējams, ir lielākais akvaparks pasaulē ar ūdens platību 1 000 000 kvadrātpēdas jeb 92 927 kvadrātmetri. Parkā pieejamas daudz un dažādas atrakcijas, kas pasaulē ieguvušas garākā, augstākā un aizraujošākā brauciena titulus.

8. vieta – Wet n’ Wild

Šis akvaparks atrodas Orlando, Floridā. Šeit pieejami nobraucieni, kas tiek uzskatīti par trakākajiem nobraucieniem visā Ziemeļamerikā. Šeit ir 5 nobraucieni, kas ikviena adrenalīna līmeni asinīs ir spējīgi ievērojami paaugstināt, tomēr šeit lielā skaitā ir pieejami arī mierīgāka tipa nobraucieni. Nobrauciens, kas saucas “Brain Wash” jeb “Smadzeņu mazgāšana” tiek uzskatīts par trakāko nobraucienu, kurā cilvēks no 16 metru augstuma ieslīd kupolveida tunelī.

7. vieta – World Water Park

Šis akvaparks atrodas Edmontonā, Kanādā. Edmontona ir pilsēta, kur atrodas pasaulē lielākie tirdzniecības centri, bet šeit atrodas arī viens no aizraujošākajiem akvaparkiem visā pasaulē. Šis akvaparks atrodas uz Edmontonas mola, un šeit atrodas pasaulē lielākais iekštelpu viļņu baseins, kā arī nobrauciens no 25 metru augstuma.

6. vieta – Schlitterbahn

Šis akvaparks atrodas Teksasā un tulkojumā no vācu valodas nozīmē “Slidens ceļs”. Šis akvaparks ir lielākais ūdens parks Teksasā un šeit pieejami daudz un dažādi, interesanti nobraucieni.

5. vieta – Noah’s Ark Water Park

Šis akvaparks atrodas Viskonsīnā. Šis parks piedāvā vairāk nekā 60 nobraucienu veidus. Ļoti iespējams, ka šis ir lielākais akvaparks ASV, jo tā platība ir 283 000 kvadrātmetri. Akvaparkā atrodas 2 viļņu baseini, 4 bērnu spēļu vietas, kā arī 2 upes un pludmale. Populārākais akvaparka slidkalniņš saucas “Time Wrap”, kurā notiek kritiens no 21 metra augstuma.

4. vieta – Las Cascada Water Park

Šis akvaparks atrodas Puertoriko un ir celts 1985. gadā. Šis ir lielākais akvaparks Karību reģionā.

3. vieta – Sandcastle Waterpark

Šis akvaparks atrodas Anglijā un tajā ir pieejamas vairāk nekā 18 dažādas atrakcijas, kas piemērotas katrai vecuma grupai, piemēram, nobraucieni, bērnu zona, kā arī viļņu baseins. Šajā akvaparkā atrodas arī lielākie ūdens “amerikāņu kalniņi”, kas saucas “The Masterblaster”.

2. vieta – Wet n’ Wild Water World

Šis akvaparks atrodas Austrālijā un pieder Wet n’ Wild atrakciju tīklam, tāpat kā akvaparks Orlando, Floridā. Šis akvaparks darbojas visu cauru gadu. Populārākie akvaparka nobraucieni ir ekstrēmie Tornado un Blackhole.

1. vietā – Water Country

Šis akvaparks atrodas Virdžīnijā. Šajā akvaparkā valda 50. gadu tēma, bet tajā ir pieejamas jaunas un inovatīvas izklaides, sākot ar mierīgām upēm un beidzot ar vēl neredzētiem nobraucieniem un slidkalniņiem.